سه کاری که مانع موفقیت و ثروتمند شدن شما می‌ شود

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

آرشیو مطالب

برچسب ها

«تی هارو اکر» یکی از اساتید حوزه موفقیت و ثروتمند شدن است که این سه مانع را به  خوبی توضیح داده است:
اگر طالب به دست آوردن ثروت هستید، اعتقاد داشتن به اینکه زندگی و به ویژه فرمان وضعیت مالی در دستان خود شماست، بسیار مهم است. اگر عکس این باشد، یعنی معتقدید، روی وضعیت مالی خود کنترلی ندارید و در این جهت کاری هم نخواهید کرد.
 
– آدم‌های ثروتمند معتقدند: من، زندگی خویش را خودم می‌سازم.
 
– آدم‌های فقیر معتقدند: زندگی برای من تصادفی پیش می‌آید. (سرنوشت ما از قبل نوشته شده)
 
بنابر این باید باور کنید که خود شما تنها کسی هستید که می‌توانید موفقیت خودتان را بوجود بیاورید و کشمکش بین پول و موفقیت را در درون خود خلق کنید.
اگر می‌خواهید جزو افراد موفق قرار بگیرید باید این سه مانع موفقیت را از سر راه بردارید، لازم است مسئولیت زندگی‌تان را به عهده بگیرید و نقش یک آدم موفق را بازی کنید، مردم فقیر به جای به  عهده گرفتن مسئولیت زندگی و وضعیت مالی‌شان ترجیح می‌دهند نقش یک قربانی را بازی کنند. من بدبخت!
 
پس بنا به قانون هدف، نصیبشان هم فقط فقیر شدن است.
آنها قربانی نیستند بلکه نقش قربانی را بازی می‌کنند و ۳ ویژگی دارند:
 
۱- مقصر کردن دیگران:
اولین مانع موفقیت مقصر کردن دیگران است، آنها استاد بازی «مقصر کردن دیگران» می‌شوند چون  حداقل این بازی مدتی آنها را سرگرم می‌کند. متأسفانه افرادی که به قربانیان نزدیک‌ترند، به راحتیهدف مقصر قلمداد کردن آنها قرار می‌گیرند. قربانیان، گناه را به گردن اوضاع اقتصادی، حکومت، بازار  سهام، جامعه، کارکنان، مدیر، اداره مرکزی، شریک، همسر، خدا و البته والدین می‌اندازند.
یعنی همیشه همه مقصرند غیر از خود آنها.

ادامه مطلب را از اینجا مطالعه کنید

نویسنده : ذهن زیبا بازدید : 29 تاريخ : جمعه 4 فروردين 1396 ساعت: 3:04
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها