موفقیت واقعی چیست

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

آرشیو مطالب

برچسب ها

موفقیت چیست؟
 
موفقیت برای هر فرد شامل مواردی گوناگون است. در این قسمت به چند نشانه از موفقیت اشاره  شده است:
 
موفقیت واقعی بستن در اتاق کارتان در پایان روز است، همراه با لبخندی حاکی از رضایتی لذت  بخش که چهره ی شما را فرا گرفته است. این حالت یعنی شما کار خود را خوب انجام داده اید و افرادی که در ارتباط با شما بوده اند تجربه ای مثبت داشته اند.
 
موفقیت واقعی یعنی انتظار رسیدن به خانه و دیدن افرادی که دوستشان دارید، این حالت نشان می  دهد که شما آزادانه احساس و فکر خود را با افرادی که دوستشان دارید و به آنها علاقه مندید تقسیم می کنید. موفقیت یعنی مورد علاقه و عشق افرادی باشید که دوستشان دارید.
 
موفقیت واقعی یعنی پرداخت صورت حساب ها و این که می دانید پول کافی برای پرداخت آنها در  این ماه و ماه آینده دارید؛ یعنی دانستن این که شما ارزیابی های لازم را انجام داده اید تا اطمینان یابید امنیت مالی خانواده ی شما در صورت مرگ تان تضمین است.
 
موفقیت یعنی بدانید کجا بچرخید در حالی که به نظر می رسد جایی برای چرخیدن وجود ندارد.  داشتن زندگی معنوی، مشابه غذا خوردن و نوشیدن است. و این حالت لازم است!
 
موفقیت واقعی یعنی داشتن علایق و سرگرمی هایی برای فراخواندن خودتان یعنی چیزهایی که  شما انجام و دوباره ی آن را پیش بینی می کنید. داشتن علایق و سرگرمی احساس آرامش و لذت به شما می دهد.
 
ادامه مطلب را از اینجا بخوانید
نویسنده : ذهن زیبا بازدید : 19 تاريخ : سه شنبه 12 بهمن 1395 ساعت: 23:50
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها