این ۶ کار احتمال رسیدن به هدف تان را چند برابر می کند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

آرشیو مطالب

برچسب ها

در ادامه به ۶ کاری که باعث می شود احتمال رسیدن به هدف مان افزایش یابد می پردازیم، این کارها  را باید در مورد هر هدف انجام دهیم.

 

۱- از همان ابتدا هدف خوب انتخاب کنید

هیچ کشاورزی از بذر نامرغوب استفاده نمی کند، زیرا می داند بذری که مرغوب نباشد از همان ابتدا محکوم به شکست است، نمی تواند رشد کند و خودش هم محصول دهد. هدف هم دقیقا همینطور است، وقتی یک هدف واضح و روشن نباشد، ماند یک بذر نامرغوب است که احتمال رسیدن به آن بسیار کم است.

 

بنابراین هدف تان را با دقت و وسواس انتخاب کنید و وقتی انتخاب کردید، لازم است آن را طوری تنظیم کنید که ویژگی های یک هدف خوب را داشته باشد، برای اینکه بدانید ویژگی های یک هدف خوب چیست، مقاله زیر را بخوانید.

 

۲- پیشرفت هدف تان را اندازه بگیرید

هر هدفی یک نقطه شروع دارد و یک نقطه پایان و فاصله بین این دو را کارهایی که انجام می دهیم پر می کند، بنابراین احتمال رسیدن به هدف مان زمانی افزایش می یابد که کارهای درست را به اندازه کافی انجام داده باشیم، واقعیت این است همه کارهایی که ما برای رسیدن به هدف مان انجام می  دهیم، احتمال دارد درست نباشد، بعضی کارها ممکن است لازم به نظر برسید ولی تاثیرگذاری کمی داشته باشد.

 

وقتی پیشرفت تان را اندازه می گیرید، متوجه می شوید که کدام کارها را درست انجام داده اید که باعث شده به هدف تان نزدیک تر شوید و کدام شما را از هدف تان دور کرده است، برای اندازه گیری پیشرف تان لازم است در فاصله بین نقطه شروع و نقطه پایان هدف تان، نقاط پیشرفت قرار دهید، برای این کار هدف تان را به هدف های فصلی، ماهانه، هفتگی و روزانه تقسیم کنید.

مدیر هدف

موفقیت با مدیریت هدف

نویسنده : ذهن زیبا بازدید : 34 تاريخ : پنجشنبه 2 دی 1395 ساعت: 18:24
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها